Wejdź na szczyty efektywności w biznesie!

Wspieram przedsiębiorców we wdrażaniu najbardziej korzystnych rozwiązań w zarządzaniu biznesem i skutecznym podnoszeniu konkurencyjności firmy. Pomagam efektywnie wykorzystać zasoby i kompetencje zespołów pracowniczych. Wprowadzam usprawnienia w strukturach organizacyjnych firm. Pomagam zwiększyć sprzedaż, usprawnić procesy biznesowe oraz podnieść efektywność pracy zespołów.

Stosuję rozwiązania i praktyki zapewniające wysoką jakość świadczonych usług według norm Standardu SUS 2.0, który uzyskałem w roku 2017 i systematycznie co roku go odnawiam. Podlegam audytom standardu dokonywanym przez DEKRA Certification Sp. z o. o.

Pracuję także w charakterze Interim Managera. Jestem wsparciem dla Twojej firmy w realizacji procesów biznesowych – bez konieczności zatrudniania i wdrażania nowego pracownika. Realizuję projekty w pełni dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań biznesowych.  Analizuję sytuację Twojej firmy i wdrażam skuteczne rozwiązania w obszarach sprzedaży, organizacji i zarządzania – aż do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów!

Zarządzanie i organizacja sprzedaży

Doskonalenie operacyjne i organizacyjne firmy

Budowanie

i wdrażanie strategii

Szkolenia i warsztaty dla zespołów i menedżerów

Zespół dobieramy każdorazowo do potrzeb i oczekiwań naszego klienta oraz wymagań realizowanego projektu, wykorzystując szeroki wachlarz kompetencji i umiejętności spośród szerokiego grona partnerów firmy. Należą do nich między innymi:

Monika Wojtysiak, konsultant, certyfikowany trener biznesu, akredytowany coach, wieloletni manager i praktyk biznesu. Wspiera w rozwoju mały, średni i duży biznes, prowadząc szkolenia m.in. z zakresu komunikacji, zarządzania oraz sprzedaży. Prowadzi zajęcia executive coaching, coachingu grupowego i indywidualnego. Założycielka i właścicielka marki Power PRIS oraz spółki szkoleniowej.

Mirosław Kryska, właściciel portalu ProFlow.pl, sr24.pl i hostingu Niebieski.net. Wspiera przedsiębiorców w porządkowaniu zarządzaniem informacji w firmie. Dostarcza najwyższej jakości usługi internetowe, narzędzia i wiedzę, dzięki którym firmy osiągają większe zyski. Podnosi wydajność i komfort pracy poprzez automatyzację przydzielania i kontroli realizacji zadań.

Krzysztof Stadler, menedżer, współzałożyciel niezależnych firm badawczych, szkoleniowych i doradczych. Doświadczony wykładowca akademicki od 26 lat, konsultant, doradca, trener środowisk biznesu, specjalista w projektowaniu oraz przeprowadzaniu kompleksowych, ilościowych oraz jakościowych badań marketingowych, ekspert w zakresie projektowania i wdrażania polityki CSR w biznesie.

Jan Czesław Panek, praktyk biznesowy z szeroką wiedzą w obszarze sprzedaży, marketingu i zarządzania, coach umiejętnie wspierający rozwój kompetencji zespołów sprzedażowych i kadry zarządzającej, lider zmian, http://jcpconsulting.pl/o-firmie/czeslaw-jan-panek/

Bartłomiej Kaczmarek współzałożyciel platformy holistycznego marketingu Bsmarti.com i portalu Atrakcje Dziecięce. Ekspert sprzedaży usług niematerialnych, budowania strategii marketingu internetowego i kreowania marki osobistej. Przedsiębiorca i doradca.

Justyna Majer, przedsiębiorca, doświadczona audytorka, trenerka i konsultantka, właścicielka firmy Audyt Ekspert. Specjalistka w zakresie ochrony informacji i danych osobowych. Posiada na koncie szereg wdrożeń RODO, pełni funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Współpracuje z Tomaszem Wącirzem i Maciejem Gruszczyńskim, także ekspertami w zakresie zagadnień ochrony danych osobowych i informacji.

Piotr Juzoń, przedsiębiorca, doświadczony konsultant i trener, współwłaściciel firmy AbiData. Specjalista w zakresie ochrony informacji, danych osobowych oraz e-learningu. Posiada na koncie szereg wdrożeń i konsultacji RODO, pełni funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

Iwona Olczyk, anglistka i przedsiębiorca. Doświadczona lektorka języka angielskiego z tysiącami godzin spędzonych na salach szkoleniowych. Wspiera przedsiębiorców i ich zespoły pracownicze w praktycznej nauce języka angielskiego.

Sławomir Ćwintal, przedsiębiorca i trener. Właściciel firmy Luminar Med specjalizującej się w szkoleniach dla pracowników zatrudnionych w firmach branży ochrony zdrowia. Doświadczony szkoleniowiec, motywator i konsultant w projektach medycznych.

Mariusz Gałuszka, menedżer, właściciel firmy GAMA. Doświadczony ekspert prawa podatkowego i zagadnień finansowo-księgowych. Wieloletni trener i szkoleniowiec specjalizujący się w prawie podatkowym i aspektach prowadzenia rachunkowości w przedsiębiorstwach. Licencjonowany biegły księgowy i doradca podatkowy.

Pelagia Piega, szkoleniowiec, doradca i konsultantka w zakresie zagadnień prawa pracy, zatrudnienia i ubezpieczeń społecznych. Wspiera środowiska akademickie i przedsiębiorców w dziedzinie spraw pracowniczych i społecznych.