Konrad Bajger

Zapraszam w podróż ścieżkami biznesu

Wspinaczka górska i bieganie (także maratonów) to moje pasje. Zdobycie wybranego szczytu czy dotarcie do wskazanego celu wymaga dokładnego przygotowania, doskonałej organizacji oraz systematycznego działania! Prowadzenie biznesu wiążę się z podobnym wysiłkiem – dlatego pomagam przedsiębiorcom osiągnąć wytyczone cele.

Specjalistyczna wiedza (studia menadżerskie Master of Business Administration, Franklin University, Columbus, Ohio) oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte w wielu organizacjach biznesowych pozwala mi wdrożyć najkorzystniejsze rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa!

Pomagam przedsiębiorcom wyprzedzić konkurentów

Wsparcie przedsiębiorców, realna i praktyczna pomoc w rozwoju, skutecznym zarządzaniu oraz wyróżnieniu się na tle konkurencji są głównym celem mojej działalności biznesowej. Stworzyłem Bajger Consulting z myślą zapewnienia profesjonalnych i skutecznych usług, których głównym założeniem są maksymalne korzyści dla firm, z którymi współpracuję. Indywidualne podejście, kompleksowość i wysoka jakość oferty, elastyczność oraz praktyczne podejście – to wartości, na których opieram działalność doradczą Bajger Consulting.

Wdrażane działania są wynikiem dogłębnej analizy potrzeb i oczekiwań Klienta, z wykorzystaniem dostępnych na rynku instrumentów oraz mojej praktycznej wiedzy popartej sukcesami biznesowymi. Realizowane projekty dopasowuję do indywidualnych potrzeb, które ustalam wspólnie z Tobą na podstawie bieżącej sytuacji Twojej firmy i wytyczonych lub planowanych celów, a także analizy konkurencji i aktualnych trendów w branży, w której prowadzisz biznes.