Konrad Bajger, reprezentując ŚZP Lewiatan, wziął udział w organizowanym w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej spotkaniu dedykowanym przedsiębiorcom chcącym inwestować w rozwój swojej firmy oraz zatrudnionych w niej pracowników. Impreza odbywała się pod hasłem „Inwestycja w kompetencje pracownika kluczem do sukcesu Twojej Firmy”.

Celem spotkania było omówienie innowacyjnych rozwiązań – wyznaczania kierunków rozwoju branż w jakich działają przedsiębiorcy, sposobów na efektywne rozwijanie potencjału pracowników w odpowiedzi na wyzwania biznesowe oraz możliwości, jakie daje Baza Usług Rozwojowych dla przedsiębiorców i ich pracowników.

Konrad Bajger wystąpił z prezentacją „Bądź liderem innowacyjnych rozwiązań, wyznaczaj kierunek rozwoju swojej branży”:

W warunkach współczesnego rynku zaczyna brakować już miejsca na błędy. Konkurenci czekają na potknięcia, klienci stali się kapryśni i coraz trudniej o przyzwoitą marżę. W każdej firmie tkwią jednak uśpione i niewykorzystywane zasoby. Na każdym rynku są szanse i okazje do wykorzystania. Celem wystąpienia było przybliżenie i omówienie w gronie przedsiębiorców innowacyjnych rozwiązań rozwojowych, jakie mogą wprowadzić do swojego biznesu.